Křtiny Anny-Marie Bernardety ve Zlíně

[rev_slider alias=“krtiny-anna-marie“]

Křtiny Anny-Marie Bernardety ve Zlíně

Před dvěma roky jsem Markétě a Karlovi fotil svatbu v kostele sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně a v sobotu 3.11. 2018 křtiny první novorozené dcery Anny-Marie.

Rodinu novopečené babičky a dědečka znám opravdu již dlouho a proto jsem byl velmi potěšen, že si jako fotografa ze Zlína vybrali (opět) právě mě. 🙂

Když jsem své mámě po telefonu referoval, že pan farář přijel až z Olomouce, hned mi říkala, že to byl určitě takový menší, starší, ne moc štíhlý a trošku plešatý. Tak jí říkám: „Ne, ne, to byl ten dívčí sen, mladý, vysoký, štíhlý a vlasatý.“  🙂

Tak jako většinou na svatbě v kostele, i zde panovala veselá nálada s vtipnými poznámkami od pana faráře, ale také s poučením o pravých hodnotách v životě každého člověka.

Anna-Marie přijala křest opravdu vzorně a její celé jméno je nyní delší o křestní jméno, které je až nápadné podobné s příjmením její maminky za svobodna – Bernardeta.

Vždy se snažím být v kostele, jako fotograf, co nejméně nápadný a tak doufám, že jsem i tentokrát moc nerušil a pár fotek si můžete prohlédnout zde, již druhý den po křtu.

Petr

PS: Větší rozlišení fotek pro případný tisk žádejte u rodičů

Co tak se podívat ještě na BLOG? 🙂

Ty samé fotky jako zde, ale větší a v lepší kvalitě jsou i ve foto galerii: https://photo.koval.name/2018p_anna-marie

Heslo: AMB