SVATEBNÍ FOTOGRAF ZLÍN

[rev_slider alias=“svatebni-fotograf-zlin“]

 

Svatební fotograf Zlín

Čeká vás svatba ve Zlíně nebo v blízkém okolí? Město a celý Zlínský kraj důvěrně znám. To byste nevěřili, kolik mých snoubenců má předsvatební focení v Praze, po které následuje svatba na Moravě. Jak je to možné? Opravdu jen malá část pochází z Prahy a kořeny mají na Moravě.

Také v případě, kdy je jeden ze snoubenců z Čech  a druhý ze Slovenska, je pak budoucí svatba organizována na polovině cesty, tedy na Moravě. Jako svatební fotograf Zlín vám mohu v případě zájmu doporučit místa, která by se vám mohla pro svatbu líbit. Ta nejlepší jsou obsazena i více než rok dopředu.

Svatební focení je pro mě více zábava než práce. Začínám brzo ráno a končím pozdě večer. Není potřeba sledovat hodinky a bát se o rozpočet na fotografa. Ten je dopředu jasný a počty hodin neřešíme.

Abyste se vyhnuli případné nervozitě nebo stydlivosti, nabízím vám předsvatební focení, na kterém si můžeme vše natrénovat a lépe se poznat. Na portrétních fotografiích pak mnohem více vynikne vaše spontánnost a uvolněnost.

 

Novomanželé při focení.

 

Máte svatbu v kostele, na louce nebo na obecním úřadě? Zlín, Uherské Hradiště, Kroměříž nebo třeba Valašské Meziříčí? Vždy se snažím dopředu místo svatebního obřadu navštívit, promluvit s oddávajícím. Taky vyberu místa pro odpolední a večerní svatební focení. Vím na minutu přesně, kdy nám bude zapadat slunce, takže nic nepropásneme.

Je zataženo a šero, i když podle předpovědi měla být modrá obloha? Ze zdánlivé nevýhody lze pomocí silných externích systémových blesků vytvořit výhodu a vynikající fotografie. Taky v případě, že slunce svíti až moc jsou výkonné blesky velmi užitečné.

 

Těším se na budoucí spolupráci,

Petr

váš budoucí svatební fotograf Zlín

 

SVATBA NA ZÁMKU V BUCHLOVICÍCH

Otec vede nevěstu k oltáři.

 

SVATBA V PENZIONU RS TRNAVA

Svatební focení ženicha a nevěsty u lesa.

 

SVATBA NA RANČI V KOSTELANECHFire show od skupiny Postrpoi pro nevěstu a ženicha.

Podzimní svatba