Svatební fotograf Zlín

Čeká vás svatba ve Zlíně? Tohle město a celý Zlínský kraj důvěrně znám. To byste nevěříli kolik snoubenců má předsvatební focení v Praze, po které následuje svatba na Moravě. Jak je to možné? Opravdu jen malá část mojich kamarádů z Prahy pochází z hlavního města. Kořeny mají na Moravě.

Také v případě, kdy je jeden ze snoubenců z Čech  a druhý ze Slovenska, je pak budoucí svatba organizována na polovině cesty, tedy na Moravě. Jako svatební fotograf Zlín vám mohu v případě zájmu doporučit místa, která by se vám mohla pro svatbu líbit. Ta nejlepší jsou obsazena i více než rok dopředu.

Svatební focení je pro mě více zábava než práce. Začínám brzo ráno a končím pozdě večer. Není potřeba sledovat hodinky a bát se o rozpočet na fotografa. Ten je dopředu jasný a počty hodin neřešíme.

Abyste se vyhnuli případné nervozitě nebo stydlivosti, nabízím vám předsvatební focení, na kterém si můžeme vše natrénovat a lépe se poznat. Na portrétních fotografiích pak mnohem více vynikne vaše spontánnost a uvolněnost.

Novomanželé při focení.

 

Máte svatbu v kostele, na louce nebo na obecním úřadě? Zlín, Uherské Hradiště, Kroměříž nebo třeba Valašské Meziříčí? Vždy se snažím dopředu místo svatebního obřadu navštívit, promluvit s oddávajícím. Taky vyberu místa pro odpolední a večerní svatební focení. Vím na minutu přesně, kdy nám bude zapadat slunce, takže nic nepropásneme.

Těším se na budoucí spolupráci,

Petr

váš budoucí svatební fotograf 

 

SVATBA NA ZÁMKU V BUCHLOVICÍCH

Otec vede nevěstu k oltáři.

 

SVATBA V PENZIONU RS TRNAVA

Svatební focení ženicha a nevěsty u lesa.

 

SVATBA NA RANČI V KOSTELANECHFire show od skupiny Postrpoi pro nevěstu a ženicha.