Svatební fotograf Praha

máte svatbu v Praze, na Moravě nebo kdekoliv v zahraničí, Petr je jednoznačně správná volba. Naše svatební fotky byly obdivovány od Londýna až po Melbourne. Děkujeme a těšíme na další setkání.

Tanya & Peter Holecek

PS: Už nás bude zase víc. 🙂

Novomanželé u historického auta.

Svatební fotograf je v dnešní době vybírán i s ročním předstihem. Dle mých statistik trvá průměrně finální výběr, od oslovení více svatebních fotografů, necelý týden. Ano, tak krátce. V rámci rozpočtu na fotografa pak rozhodují především kvalitní fotky a doporučení.

Pokud se rozhodnete pro mé služby, je téměř jisté, že se potkáme již na předsvatebním focení a svatbu vám tedy odfotí fotograf, se kterým jste něco zajímavého zažili a kterému důvěřujete. Začínám ráno a končím v noci. Na počty hodin si nehraji.

Jako profesionální svatební fotograf Praha vám nabízím více než digitální a tištěné fotografie. Přejete si tištěné svatební foto album? Nebo větší svatební obraz na zeď? Výborně. Neexistuje lepší investice. Ocení to všichni, od rodičů, kamarádů až po budoucí pravnuky. Vždy se také cítím potěšen, když mi nevěsta napíše, že Foto-Video klip dojmul některé její nejbližší až k slzám.

Napište mi a pobavme se o vašich představách svatebního dne.

Petr

váš budoucí svatební fotograf

Novomanželé u Villy Tugendhat

Nevěsta u kadeřnice finalizují účes a přípravy na svatební focení.

Ženich a nevěsta tancují.

Otec s nevěstou vcházejí do sálu.

Nevěsta po makeupu.

Ženich a nevěsta na večerní oslavě.

Ženich a nevěsta nad hradem v Praze.

Ženich a nevěsta v uzké uličce nad Pražským hradem.

Novomanželé v objetí v sadu.

Novomanželé v rozkvetlém sadu

 

Zpěvačka zpívá novomanželům.