Podzimní svatba na Penzionu RS Trnava

Svatba na podzim je pro fotografa trochu větší výzva. Počasí je nejisté, stmívá se brzy a nevěsta se bez kabátu již většinou neobejde. Z druhé strany je barevnost přírody naprosto výjimečná, západy slunce trvají o pár minut déle, takže svatební fot…

Svatba na horách je vždy príma

Praha může být vašim domovem, ale táhnout vás to do hor může, i když bydlíte na úplné rovině. Ivana a Martin jsou perfektně vytrénováni, a jen málokdo by s nimi stačil držet do kopce tempo. Není proto divu, že předsvatební focení sice proběhlo v Praz…

Svatba dcery zpěvačky a syna politika?

Nadpis zní až příliš bulvárně, ale nemohl jsem si pomoci. Když jsem upravoval první svatební fotky, byl jsem doma dotázán, jestli nevěsta není příbuzná s Čákovou a ženich s Kalouskem. No posuďte sami.

Nebojte se, žádna spojitost z…

Zásnuby na Barum Rally

Na tento víkend jsem se těšil více než půl roku a vyměnil bych ho za něco jiného snad jedině v případě pozvánky na královskou svatbu. Meghan a Harry ale už svatbu měli, takže jsem byl v naprostém klidu.

Barum Rally Zlín od začátku do konce jsem sn…

Svatba na zámku Radíč

Jen hodinu pohodové cesty od hranice, kde končí Praha a ocitnete se na místě, jako z pohádky. Zcela nenápadná vesnička Radič má ve svém srdci nádherný klenot v podobě zámku, jehož historie spadá až do 14. století. Ne…

Nevěsta a ženich na rozhledně na ranči v Kostelach. při západu slunce

Svatba - Ranč Kostelany

Po roce jsem se opět podíval do Kostelan a rozhodně to stálo za to. Nejlepší zatmění měsíce v tomto století je proti této svatbě slaboučký odvar. Odpolední svatba vždy znamená menší stres hned po ránu. Na všechno je prostě více času.
Obřad za doprov…

Snoubenci v objetí na předsvatebním focení a husky pes.

Předsvatební focení s vaším mazlíčkem

Poslední dobou mám vyšší koncentraci snoubenců, kteří mají minimálně jednoho čtyřnohého miláčka, tak proč ho nevzít s sebou na předsvatební focení, že jo. Iva a Michal mají roční husky fenku a musím říct, že už dlouho jsem tak krásné zvíře neviděl.

Snoubenci před kmeny stromů.

Předsvatební focení s Benem a Sheldonem

Ve dvou se to lépe táhne, ale co teprve ve čtyřech? Předsvatební focení nemusí být jenom o snoubencích. Jak stále tvrdím, čím více je nás při focení, tím je i více zábavy a vznikají zajímavější fotky.

Kromě Romči a Martina, dorazili také Sheldon a…

Dvojice snoubenců v objedtí před kostelem sv. Cyrila a Metoděje v Praze.

Focení v Praze

Průhonický park je stvořený pro předsvatební nebo svatební focení….

Noční fotka budovy Ranč Kostelany.

Svatba - Ranč Kostelany

Svatba v Kostelanech má pro novomanžele a fotografa jednu vynikající výhodu. Nemusíme nikam jezdit, vše je za prvním nebo druhým rohem….