Předsvatební focení a zásnuby

Není lepší možnost jak se seznámit a vyzkoušet svatebního fotografa ještě před svatbou. Jde o zážitek, ze kterého vzniknout nejenom emotivní předsvatební fotky, ale na prvním místě především důvěra mezi snoubenci a fotografem.

Předsvatební focení si vždy užíváme, jak před objektivem, tak v kavárně nebo zahradní restauraci. Žádný spěch, žádný stres. Existuje i možnost tajného zásnubního focení se žádosti o ruku své vyvolené. Zde tedy trochu stresu asi najdeme, zejména na straně fotografa.

Předsvatební focení v Praze.

 

Předsvatební focení začíná výběrem vhodného termínu. Ideálně, pokud si zarezervujeme raději hned dva, pro případ, kdyby opravdu padaly trakaře. Spousta párů využívá předsvatební fotografie například pro výrobu svatebního oznámení. V tomto případě bych doporučil zorganizovat focení alespoň čtyři měsíce před konáním svatby samotné, aby byl dostatek času na zpracování fotografií a na následné další účely.

Jak dlouho a kde?

Samotné předsvatební focení zabere zhruba dvě až čtyři hodiny. Zdá se vám to hodně? Věřte mi, uteče to jako voda. Zvolit se dá zajímavé místo v místě vašeho bydliště a samozřejmě, jako svatební fotograf Praha vám mohu také doporučit procházku hlavním městem. Rozhodně začínáme nebo končíme v kavárně či restauraci. Vždy jsem překvapený, kolik společných témat a zájmů se snoubenci nacházíme.

Co na sebe?

Ideální je vybrat vhodné oblečení vzhledem k místu, kde se focení uskuteční. Jednoznačně doporučuji se s partnerem sladit, jak stylově, tak i barevně. Rádi sportujete? Super, můžete se obléknout do cyklodresu nebo se nechat vyfotit na tenisovém kurtu. Fantazii se v tomto případě meze nekladou. K fotografování je možné s sebou vzít kamarády nebo také domácího mazlíčka.

Jde především o to užít si tyto chvíle, uvolnit se a s úsměvem a dobrou náladou vytvořit fotografie, které o vás jako o páru vyjádří váš styl, humor a charakter.

Snoubeci v objetí v Praze u kostela.

Snoubenci u lesa a jezera.

Snoubenci na Karlově mostě.

Budoucí novomanželé při předsvatebním focení.

Snoubenci na schodech u hradu v Praze.

Snoubenci u schodech po Karlovým mostem.

 

Snoubenci na Svatém kopečku.

Snoubenci v parku v Praze.

Snoubenci na Karlově mostě.

Snoubenci u mlýna.

Snoubenci v zahradě.

Snoubenci v parku při západu slunce.