Noční fotka budovy Ranč Kostelany.

Svatba na ranči v Kostelanech

 

Svatba v Kostelanech má pro novomanžele a fotografa jednu vynikající výhodu. Nemusíme nikam jezdit, vše je za prvním nebo druhým rohem.

Jako další pozitivum bych viděl vynikající kuchyni. Neodolal jsem a zašel dokonce i za kuchařem na kus řeči, protože jídlo bylo více než vynikající.

Další výhody? Poměrně hodně pokojů pro hosty, které nejsou vůbec malé, ale docela dlouhé a široké, takže se v nich dá fotit nevěsta s družičkami i ze šesti metrů.
Velký bar s příjemnou obsluhou a prostor před restaurací, kde se dá posedět nebo postát a klábosit o tom, jak má nevěsta krásné svatební šaty, nebo kdo je nejžhavější kandidát na další svatbu.

Nevýhody? Ženich a nevěsta s rodiči mají za zády okna. Pokud nemáte blesky nebo Nikon (s ISO invariance čipem), tak to máte za slunečního počasí trochu složitější. Já mám Canon, ale naštěstí opravdu hooooodně blesků, takže jsem neměl obličeje novomanželů černé nebo naopak totálně přepálená okna v pozadí.

Na svatbě jsem znal docela dost lidí, protože Saša s Martinem pozvali své kamarády, kterým jsem také fotil svatbu. Připadal jsem si tam tak trochu jako příbuzný. Má to pro mě i „velkou nevýhodu“, protože svým „bývalým“, které potkávám na svatbách, dávám zdarma fotografie mimo rámec zakázky. Taky je v průběhu svatby více fotím, dost často již s dětmi. A všichni již umí velmi dobře držet moje blesky, což se mi náramě hodí.

Co je na této svatbě pikantní?
Fotky ještě nebyly odevzdány. A důvod? Netradiční svatební cesta. Novomanželé to na půl roku zapíchli v práci a teď je všichni sleduji na FB, jak si užívají dobrodružství ve dvou v Asii. Naposled jsem je viděl pod Annapurnou… 🙂

 

Svatební šaty nevěsty na budobě mezi okny. Nahoře vlaje americká vlajka.

Make up nevěsty u okna.

Svatební šaty na nevěstě u okna a tvář nevěsty.

Ženich píše Motivation letter.

Nevěsta píše a posílá po kamarádce dopis ženichovi.

Nevěsta čte dopis od ženicha a ženich čtě dopis od nevesty - svatba Ranč Kostelany.

Nevěsta a ženich si říkají ano při svatebním obřadu

svatební šaty na ranči a kostele

 

Zanechte komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

K formátování komentáře můžete využít tyto atributy HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

smazat rozepsanou zprávuOdeslat