Svatební fotografie z Green Valley

[rev_slider alias=“2019wedgreenvalley“]

Svatební fotografie z Green Valley (kousek od Prahy)

Svatební den Štěpánky a Ondřeje byl z mého pohledu v mnoha ohledech mimořádný. Zajímá vás proč? Čtěte dál.

Začneme kostelem kostela sv. Havla v Poříčí. Ten je mimořádný tím, že svatební hosté jsou o dva metry níže než oltář, takže mohou vzniknout zcela netradiční fotky.  Vyjímečný byl i kněz, Michael Špilar z Prahy, který plnil více funkcí. Kromě oddávání nevěsty a ženicha, také organizoval a bavil svatební hosty. Ještě dlouho budu vzpomínat na jeho proslov ke svatebčanům, v roli organizátor, z vysoké kostelní zdi.

Resort Green Valley je jedním slovem nádherný a jen těžko budete hledat lepší místo na svatbu v okolí Prahy. Zvláště, pokud potřebujete umístit přes sto hostů, jako v našem případě. Areál je obrovský, zelený a perfektně upravený.

Chcete bazén? Máte ho mít. Chcete si zahrát s míčem? Volejbal nebo fotbal? Není problém. Jste unavení? Není problém. Prostě si lehnete na trávník, kde na vás čekají deky a polštář. Geniální a jednoduchý nápad. Bohužel, svatební fotograf má v tomto případě smůlu a o lenošení v horizontální poloze si může nechat jen zdát.

Do tance hrála kapela PartyLeaders. Zcela jednoznačně ji zařazuji do top trojky toho nejlepšího, co jsem jako svatební fotograf potkal.

Nejúžasnější však na celé svatbě byli novomanželé. Může to znít jako klišé, ale na obou bylo vidět, že jsou do sebe zamilovaní až po uši. Oslavu si užívali plnými doušky a bavili svatebčany opravdu o 106 ještě i po půlnoci, s energií, jako by svatba teprve začínala…

Jediné mínus na celé svatbě bylo jednoznačně slunce, které bylo až nečekaně žhavé, ale s tím jsem si lehce poradil. Z knihy Stopařův průvodce po Galaxii moc dobře vím, že mám s sebou nosit ručník, a ten mi v tomto případě pomohl, alespoň částečně, stírat pot z tváře. 🙂

Praha byla vzdálená jen něco přes půlhodinku, ale i tak jsem přijel domů až okolo druhé, což opět dokazuje, že šlo o výjimečně dobrou zábavu.

Petr – svatební fotograf Praha

Užijte si první fotografie (zatím v nižším rozlišení).

Svatební šaty a střevíce.

Strojení nevěsty.

Kostel sv. Havla v Pořící nad Sázavou.

Obsluha bufetu na svatbě. Nevěsta vystupuje z auta.

Kněz na zdi káže lidem.

Otec předává nevěstu ženichovi v kostele.

Svatební obřad v kostele.

První polibek novomanželů.

Novomanželé opouštějí kostel.

Novomanželé leží v trávě.

 

 

 

A viděli jste přesvatební fotky z Prahy?

Snoubenci v objetí.