Fire show od Postrpoi

[rev_slider alias=“fire-show-postrpoi“]

Fireshow na svatbě od skupiny Postrpoi

Svědkyně nevěsty mi při soumraku vzkázala, že se mám jít domluvit a vyzkoušet s lidmi od fireshow, jak celou podívanou fotit. Vzal jsem si tedy tři blesky, dva stativy a vyrazil kousíček za areál Ranče v Kostelanech.

Svatební dar může mít různé podoby. Tajné zážitkové dary jsou však nejlepší a svatební fotograf je miluje. Abych si byl zcela jistý, že to po technické stránce zvládnu, chtěl jsem si udělat předem několik testů. Vše však bylo narušeno příchodem novomanželů, kteří dorazili snad jen minutu po mně. Kluci z Postrpoi mi naštěstí napověděli dvě důležité informace. Žádné blesky a 1/4 sekundy na část představení, pro zachycení světelných obrazů. Stačil jen jeden test a show mohla začít.

Popravdě, moc jsem toho nečekal. Podobných „ohnivých“ akcí jsem viděl docela dost a vždy to bylo dost podobné. Tentokrát jsem se hodně mýlil. Již podle fotek můžete usoudit, že šlo o parádní, dech beroucí fireshow show. Choreografie, epická muzika a zručnost celé skupiny Postrpoi je o minimálně řád výše než u konkurence.

Do programu zařadili i lightshow, kde místo firemního loga bylo možné vidět v rotujícím LED tyči text „hodně štěstí“ a s fotografiemi ženicha a nevěsty.

Celá show vygradovala do pyrotechnického finále, kde jiskry jen létaly a oheň šlehal na všechny strany. Skupina Postrpoi zanechala u všech přítomných další nezapomenutelný zážitek ze svatebního dne, který ještě zdaleka nebyl u konce.

Máte zájem pořádně oživit svatební den? Kontaktujte skupinu Postrpoi.

 

Petr Koval Photography – svatební fotograf

 

 

Členové skupiny ohnivé show.

Začátek ohnivé show.

Ohnivá show od Postrpoi.

Oheň a nápis všechno nejlepší.

Oheň a nápisy Martin.

Ohnivá show s obrazcem.

Oheň a nápisy martina.

Show od Postrpoi s obrazcem.

Ohnivá show s nápisem.

Nápis hodně štěstí s obrazkem ženicha a nevěsty.

Tři členové Postrpoi s plameny na tyči.

Členka Postrpoi s hořící hvězdou.

Ženich a nevěsta sledují fire show od skupiny Postrpoi.

Skupina Postrpoi v akci.

Ohnivá show od Postrpoi.

 

Chcete vídět více svatebních fotek ze svatby v Kostelanech?

KLIKNĚTE NA OBRÁZEK

Nevěsta a ženich na rozhledně na ranči v Kostelach. při západu slunce