Svatební focení v Kostelanech

Po roce jsem pracovně opět zavítal na ranč do malé obce Kostelany (Zlínský kraj). Široká nabídka zdejších služeb zahrnuje i svatební obřady, které se zde konají téměř každý víkend. Města Kroměříž nebo Zlín jsou vzdálená jen pár kilometrů, a tak není divu, že je o svatbu ve westernovém městečku velký zájem. Svatební fotograf nemusí vymýšlet, kam zajde na odpolední nebo večerní focení. Možností je opravdu hodně.

Ke stylovému prostředí patří i koně nebo šerif, který vám ukáže, jak se pracuje s bičem. Klidně „setřelí“ i nafukovací balónek mezi hlavami novomanželů.

Romana a Martin zvolili odpolední svatbu a udělali moc dobře. Nemuseli stávat v šest ráno. Někteří jejich příbuzní a kamarádi nemuseli stávat ve čtyři, protože Praha může být vzdálená i půl dne cesty po D1. Také svatební fotograf se vyspal do růžova. Na všechno bylo spousta času a svatbou se nesla pohodová atmosféra.

Svatební obřad se konal ve westernovém městečku, netradičně, za doprovodu čtyř svědků. Sheldon a Ben byli velmi důležití, neboť měli u sebe prstýnky. Oddávající měl velmi vtipnou řeč, nevěsta velmi hlasité „ano“ a do toho nás všechny spalovalo slunce, jako někde v Texasu.

Oslava probíhala v duchu nekonečné party, která žíla ještě i po třetí ráno. Novomanželé a hosté stříleli z luku a házeli tomahavkem. Někteří se svezli na koni, šerif práskal bičem o 106 a DJ-jka pouštěla jeden skvělí hit za druhým.

To nejlepší však teprve mělo přijít. Fire show od skupiny Postrpoi byla pro nevěstu s ženichem tajné překvapení. Popravdě jsem moc neočekával a o to více jsem byl mile překvapen. Focení ohnivých postav ve tmě je malinko více náročné, ale pár fotek se podařilo. Myslím, že všichni byli unešení, ale to nejlepší mělo teprve přijít.

Nezapomenutelným zážitkem celé svatby byl jednoznačně balet, který nacvičil ženich se svými kamarády. Ukázka z představení Labutí jezero byla naprosto dokonalá a aplaus publika nebral konce. Stejně kvalitní bylo i vystoupení americké zpěvačky Beyoncé s taneční doprovodem. Píseň „Put a ring on it“, strhla nevěstu a všechny diváky k bouřlivým ovacím.

Svatební fotograf hned na place ví, že některé snímky nebude moci ukázat světu, protože zůstanou v trezoru u novomanželů a k odtajnění dojte až po padesáti letech. Jaké bylo moje překvapení, že jsem dostal povolení sdílet fotky z baletu a z taneční show.

Takže pánové, kdo plánujete svatbu, můžete si vzít inspiraci, jak dokonale pobavit nevěstu a všechny svatebčany. Nic lepšího jsem opravdu na svatbě nezažil.

Petr – svatební fotograf Zlín a Praha

PS: Malém jsem zapomenul. Ranč Kostelany je proslaven i vynikající kuchyní. I tentokrát to byl gurmánský zážitek. Další důvod proč zvolit pro svatbu Kostelany. 🙂

 

Jen první malá ukázka ze svatebního focení.

Střevíce a svatební šaty. Dívka na plkátu a kytky ve vlasech. Svědek obléká ženicha.Svatební obřad na Ranči KostelanyNovomanželé se líbají.Gratulace novomanželum.Restaurace Ranč Kostelany.Novomanžečlé sledují ohnivou show od skupiny Potrpoi. Fire show od Postrpoi.Skupina tančí balet.Ženich a nevěsta na vyhlidce při západu slunce.

 

MOMENT,

MOMENT, NIKAM NEUTÍKEJTE!

VY NECHCETE VĚDĚT, CO SE STALO NA RANČI V KOSTELANECH PŘESNĚ ZA DVA ROKY? 🙂

Rodina na rozhledně.

Táta, máma a dítě.

Rodiče s dítětem v náruči.

Dcera v objetí rodičů.

Dítě v objetí rodičů

Mimčo v objetí rodičů.

Už jste viděli předsvatební fotky Romany a Martina nebo fire show od svatebního fotografa Zlín?

 

KLIKNĚTE NA OBRÁZEK

Snoubenci před kmeny stromů.

Tři členové Postrpoi s plameny na tyči.