Fotky ze zapasu Zlin Studenka

[rev_slider alias=“2020-foto-sledge-std“]

Fotografie ze zápasu Zlín vs. Studénka

Semifinálový zápas – díl první (doufejme, že jen ze dvou).

Vždy, když napřed inkasujeme první nebo i druhý gól, tak jsem nějak klidnější. Tentokrát jsme dali první gól my a začal jsem se bát o výsledek. Posledně jsme to schytali od Studénky doma ve Zlíně 3:8 a opět to byl mezinárodní zápas. Minimálně česko-slovensko-ruský. Pár sekund před koncem první třetiny jsme již prohrávali 1:2 a já byl zase trochu klidnější. 🙂

Začátek druhé třetiny byl divoký, ale bohužel u naši branky. Zarputile jsem čekal na gól u branky soupeře, prostě vždy tam, kde padá nejvíc gólů. Zrovna si říkám, že by to chtělo nějaký „haluz“ gól a už tam byl. Přiletěl hezky z dálky a výšky. V zápase padl ještě jeden gól, který se hned tak nevidí. Pavel Julina vystřelil téměř z úplného boku pravé strany a vymetl šibenici. Fotograf to vůbec nečekal, takže žádná fotka Pavle nebude. 🙂
Nevěřil jsem, že stav 4:3, deset minut před koncem zápasu, vydrží až do závěrečné sirény. A vydržel. To bylo radosti, možná trochu nečekané, ale rozhodně zasloužené, doslova vydřené. Například Martina Joppu, jsem tak zničeného (už po první třetině) ještě nikdy neviděl.

Co se mi na stadionu nelíbilo? Ty davy fanoušků. Čekal jsem, že jako minule, vyhraji v tombole super oběd v Prime beef v Baltaci Atrium,. A nic!!! 🙁 Prostě šíleně malá pravděpodobnost. 🙂