[rev_slider alias=“blog2019pwmikulov-pavla-jirka“]

Předsvatební focení na Svatém Kopečku

Pavla s Jirkou jsou z Brna a k mému velkému a hlavně milému překvapení, si zvolili jako místo předsvatebního focení Svatý kopeček nad Mikulovem.

Počasí nám vyšlo naprosto dokonale. Hodně slunce a sem tam i déšť. Začali jsme samozřejmě v kavárně, abychom se trochu „oťukali“. Snoubenci byli každým coulem sportovci, což jsem poznal cestou na vrchol. Nasadili svižné tempo, a abych jim v té nadmořské výšce stačil, tak jsem musel po každých sto metrech tvrdit, že tady je další ideální místo na focení. Ano, ta stezka na vrchol (365 m n.m.) se zcela správně jmenuje Křížová cesta.

Za celé pozdní odpoledne jsme potkali jen pár turistů, takže celé návrší bylo jen pro nás. Svatý kopeček je naprosto úžasné místo na focení s výhledem do Rakouska, na Mikulov a téměř až do Brna.

Kaple a zvonice nám několikrát vytvořily perfektní pozadí snímků. A když už jsme jeli fotit takový kus cesty, tak jsme vydrželi do dopředu objednáného super západu slunce. Nuda a trudomyslnost nehrozily, protože jsme měli v záloze několik „funny“ záběrů pro párové focení, kde rozhodovaly milimetry.

Myslím, že jsme se běhen těch tří společných hodin docela hodně dobře seznámili, což je hlavní účel předsvatebního focení. Na svatbu do Brna jsem pak jel již za kamarády, nikoliv za zákazníky.

S Jirkou jsem v kontaktu dodnes. Kromě jiných aktivit má i své Pierre studio, kde do mě již několikrát pustil slabé elektro impulsy, něco jako „vyděržáj pioněr“, ale víc pod kontrolou. Za 20 minut jsem byl totálně zničený, jako bych intenzivně běhal, dělal kliky a leh-sedy dvě hodiny. 🙂

Fotky jsem vytvořil formou fotoalba. Stačí jen vytisknout a máte trvalou vzpomínku na celý život. Menší fotoalbum je i ideální dárek pro rodiče nebo prarodiče. Plánujete svatbu a ještě nemáte svatebního fotografa? Máte zájem o párové focení nebo rodinné fotografie? Kontaktujte mě.

 

Petr – váš fotograf pro předsvatební focení

 

Dvojice hledí do krajiny.

Jirka a Pavla na louce v objetí.

Dvě postavy na lavičce.

BW obrázek snoubenců.

Snoubenci se dívají na sebe a dáli je modrá obloha.

Snoubenci hledí do slunce.

Silák ukazuje svaly.

Cvičení s modrou oblohou.

Dívka bourá vež.

Svatý kopeček nad Mikulovem.

Snoubenci v objetí při západu slunce.

 

UŽ JSTE VIDĚLI BLOG?