Předsvatební focení ve čtyřech?

Ve dvou se to lépe táhne, ale co teprve ve čtyřech? Předsvatební focení nemusí být jenom o snoubencích. Jak stále tvrdím, čím více je nás při focení, tím je i více zábavy a vznikají zajímavější fotky.

Kromě Romči a Martina, dorazili také Sheldon a Ben a na place byl najednou tucet nohou. Předpověď počasí na odpoledne nebyla moc příznivá, a proto jsme šli do akce raději hned po snídani, na minutu přesně v 11:00. 🙂  Slunce pražilo opravdu hodně, blesky na stativech nestíhaly, a tak jsme se posunuli na okraj nedalekého tmavého lesa.

Zde na nás čekalo opravdu velké překvapení. Vzorně naskládané kmeny stromů natřené v řezu na červeno. Klidně bych tam zůstal do večera, ale i jedna hodina stačila na pořízení několika desítek předsvatebních fotek. Dokonce se tam objevil hráč amerického fotbalu a cheer girl!

Petr – fotograf Zlín

 

Začínáme fotkou, která vznikla jako jediná z prvního rande focení, kdy nám práci na střeše hotelu narušil déšť.

 

A dále již jen aktuální fotografie z předsvatebního focení ve Zlíně.


Pes Ben dovádí mezi snoubenci.


Dva pejskové a snoubenci.

Snoubenci v brýlých v lese.

Dvojice v objetí u stromu v lese.

1 Comment
  1. Koval

    Dík za komentář Helčo a zdravím do Švýcarska.

Zanechte komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

K formátování komentáře můžete využít tyto atributy HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

smazat rozepsanou zprávuOdeslat