Lapp Cup Fotky ze zápasu o bronz

[rev_slider alias=“2019lappcupbronz“]

Fotky ze zápasu o bronz – Lapp Cup 2019

Z pohledu fotografa to byl jednoznačný zápas. Zlín měl nad Nory převahu hned od začátku a bylo jen otázkou času, kdy dáme první gól. Stalo se. Z dálky pálil Zapletal a v 8. minutě jsme vedli nad týmem MJØSA PIKES 1:0.

Do konce první třetiny bylo ještě několikrát před brankou Vikingů husto, ale stav se nezměnil. Fotograf dokulhal k brance soupeře, protože už bylo jasné, kde to bude dnes padat.

Na druhý gól jsem číhal za brankou soupeře a hned jsem se dočkal. Pálil Zdeněk Hábl a opět to byla střela z dálky, takže na fotce Zdeňu neuvidíte.

Gól do branky v parahokeji.

Jen jsem vyjel výtahem o patro výš a došoural se k našim fanouškům, padla další branka. Tentokrát se nádherně trefil Joppa a dokonce se jako první brankostřelec vlezl do záběru fotografie. Tedy vlastně nevlezl, jak jsem byl později upozorněn. Joppa má číslo 25. 🙂

Začala poslední třetina a čtvrtou branku, opět z dálky, vystřelil tentokrát kapitán Ligda. Byla to nádhérná střela a konečně i zachycený střelec.

Do konce utkání chybělo 5 minut a 33 sekund, když se ozvala známá znělka „Pátá“. Joppa, který se tradičně nevešel do obrázku, pálil zleva a zvýšil na 5:0 pro naše borce.

Vikingové to rozhodně nezabalili a neustále podnikali nájezdy na naši branku a jejich snaha se jim chvilku před koncem zápasu vyplatila. Trefil se Vaernes a dal tak alespoň čestný gól, což se našim ve včerejším zápase o finále nepodařilo. Takže nakonec velmi zaslouženě SHK LAPP ZLÍN – MJØSA PIKES 5:1. V roce 2019 máme bronz. Sláva vítězům, čest poraženým!

Gól v brance.

„Nová strategie“ Zlína zvítězila

A teď zajímavosti z utkání. Ještě před zápasem mi jedna paní povídala, že trenéři obou týmu použijí trochu nestandardní a nenápadné strategie, jak zvrátit výsledek ve svůj prospěch, které je schopen odhalit jen pozorný fotograf. Jen díky této informaci jsem zajistil 100% důkazy.

Za tým soupeřů nastoupila krásná seveřanka Schrøderová, která nejdříve naše hráče na sebe nalákala a následně bez milosti kosila. Byla jedním z nejlepších hráčů norského týmu na ledě! Druhotným efektem byla značná tlačeníce u dveří naši střídačky. Doktor, který pomáhá tyto dveře operovat (rozuměj otevírat a zavírat), musel celou dobu zápasu držek v jedné ruce kabelu se šitím, což zdržovalo a narušovalo standardní sestavu týmu.

Souboj v sledge hokeji.

Trenér Zlína vsadil úspěšně na moderní technologie. Světovou premiéru si zcela bez zájmu médií odbyla verze brankářů „Transformers v1.0„. Výsledek zápasu naznačil, že o peníze do dalšího vývoje nebude rozhodně nouze. Mezi záběry je rozdíl jen pár milisekund.

Brankář sledge týmu Lapp.

A nyní už bez nadsázky můžete níže vzhlédnout všechny fotografie ze zápasu. Pokud budete chtít snímky ve větším rozlišení, tak mně napište.