Svatba dcery zpěvačky a syna politika ve Zlíně?

Nadpis zní až příliš bulvárně, ale nemohl jsem si pomoci. Když jsem upravoval první svatební fotky, byl jsem doma dotázán, jestli nevěsta není náhodou příbuzná s Čákovou a ženich s nejmenovaným politikem. No posuďte sami a jméno politika napiště dolů do komentáře.

Svatba neproběhla v Praze, ale ve Zlíně, na terase 21. budovy.  Jako svatební fotograf jsem zde obřad ještě nefotil a docela jsem se obával, že pokud začne pršet, budeme všichni budeme mokří od hlavy až k patě.

Asi tušíte, že první kapky začaly padat v okamžiku, kdy jsme vysedli z auta u Baťova mrakodrapu a déšť ustál, když jsme sjeli výtahem zase dolů. Pršelo nám štěstí, takže všichni byli naprosto v klidu. 🙂

Byla to již čtvrté odpolední svatební focení v pořadí za sebou. Opět žádný spěch a stres, protože na vše je od rána fůůůůůra času. Budoucí novomanželé –  inspirujte se prosím.

Celý den byl vlastně ve znamení deště a plánovat odpolední focení se bez mobilní aplikace prostě nedalo. Na malé obrazovce jde naprosto přesně vidět, co se na vás žene za hrůzu. Ta nakonec přišla až večer.

Ještě než začala, tak jsem „vyhnal“ Lenku a Radima na malinký výklenek, kde jsme udělali fotku alá červeno-modrá silueta. Ano, přesně v tom okamžiku se spustil asi ten největší slejvák. Opravdu se ještě teď hodně divím, že z toho mohla vzniknout vůbec nějaká fotka.

Spolupráce s novomanželi byla každopádně úžasná a oslava byla jedna velká zábava i díky klukům z Retro Music.

Zde jen menší ochutnávka fotek ze svatby.

Petr – fotograf Zlín

 

MOMENT, UŽ JSTE VIDĚLI BLOG?  🙂

 

KTERÉHO POLITIKA VÁM TEDY ŽENICH PŘIPOMÍNÁ? NAPIŠTĚ SVŮJ TIP ZDE DO KOMENTÁŘE.