Zlín vítězem sledge turnaje

[rev_slider alias=“lapp-cup-2018-1-misto“]

Fotky ze zápasu – Foto della partita – SHK LAPP Zlín – South Tyrol Eagles (3:2)

Sledovat a fotit sledge hned od mantinelu je o dost větší adrenalin, než když si jdu stoupnout nahoru na balkón. Tyroláci byli vždy těžkým soupeřem a hned první minuta ukázala, že tento zápas je o dost rychlejší, než předchozí boj o bronz.

První gól, který padl do naši branky byl dost „ušmudlaný“ a možná se na něj ještě podívám na opakovaném záznamu. Uběhla jen chvilka a už jsme prohrávali o dvě branky. Radost Tyroláků nebrala konce.
Není to ale poprvé, kdy jsme se z podobné šlamastiky dostávali. Na konci druhé a na začátku třetí třetiny jsme Italům roztřepali vnitřní síť branky a bylo vyrovnáno.

Obě mužstva měla šanci dát další gól, ale ani prodloužení nerozhodlo. Na řadu přišly nájezdy. Pro fotografa trochu oříšek, protože na balkoně, kde jsem se přemístil, se musí létat na jednu nebo druhou stranu lední plochy. Kdyby tam nikdo nebyl, tak je to pohoda… 🙂

Nebudu vás napínat, dopadlo to dobře. Zlín se poprvé dostal na bednu a rovnou na příčku nejvyšší. Fotek je docela dost, tak si je užijte.

Focení a zpracování fotek je nyní snadnější, díky změně osvětlení. Hlavně barevná stálost je asi největším přínosem. Uvidíme, kolik světel bude svítit na prvním ligovém utkání. 🙂

MOMENT

CO SE PODÍVAT NA PÁR FOTEK Z BOJE O 3. MÍSTO? KLIKNĚTE NA FOTKU DOLE.