Předsvatební focení v Havlíčkových sadech

Poslední dobou mám vyšší koncentraci snoubenců, kteří mají minimálně jednoho čtyřnohého miláčka, tak proč ho nevzít s sebou na předsvatební focení, že jo. Iva a Michal mají roční husky fenku a musím říct, že už dlouho jsem tak krásné zvíře neviděl.

V Havlíčkových sadech jsem byl naposledy před několika lety na výstavě fotografií a samotný park moc neznám. Když mají ale snoubenci sady přímo u nosu, tak proč to nevyužít pro předsvatební focení.
Park není veliký, ale má spoustu nevšedních, až originálních zákoutí. Výhled na Prahu je úchvatný. S Ivou a Michalem jsme začali ve vrchní části a po posilnění na zahrádce pokračovali v sestupu do základního tábora. Ten svah je vážně prudký.

V polovině cesty je Viniční altán s perfektním výhledem. Byl ale zrovna obsazený. Nějací Amíci tam točili na kameru a s radostí nám oznámili, že za 45 minut budou už končit. Udělali jsme na ně psí oči a vrchní část altánu byla naše, a to na necelé 2 minuty !!!  🙂

Už se těším na svatbu. Ten kopec v sadech lehce naznačil, že ani svatba nebude na rovině. Zamluvil jsem si raději dvě noci, abych se aklimatizoval.

Petr – Praha

 

Snoubenci v objetí na předsvatebním focení a husky pes.

Snoubenci u zrcadla

Snoubenci ve Vinném altánu v Havlíčkových sadech s výhledem na Prahu

 

CO TAK SE PODÍVAT NA SVATBU IVANY A MICHALA?

KIKNĚTE NA OBRÁZEK DOLE.