nevěsta se ženíchem ve špalíru hostů.

 

Svatba na horách je vždy príma

Praha může být vašim domovem, ale táhnout vás to do hor může, i když bydlíte na úplné rovině. Ivana a Michal jsou perfektně vytrénováni, a jen málokdo by s nimi stačil držet do kopce tempo. Není proto divu, že předsvatební focení sice proběhlo v Praze, ale svatba se již konala na horské hatě Andula v Krkonoších.

Počasí nám docela přálo, jako svatební fotograf si popravdě nemůžu vůbec stěžovat. Kdybych mohl něco drobného ještě přidat, tak snad jen mlhu dole v údolí. 🙂

Protože jsem některým hostů již veselku v minulosti fotil, připadal jsem spíše jako součást příbuzenstva.  I matka nevěsty mě okamžitě poznala a velmi hezky přivítala.

Opět žádný spěch, svatba byla až odpoledne. Velmi se mi líbilo, že role na svatbě byly pevně dány a to až do úplného konce oslavy. Organizátoři perfektně organizovali, nutič alkoholu rozdával velmi pravidelně a nesmlouvavě panáky, výborný bavič si dokonce střihnul ještě další dvě role – svědka ženicha a neúnavného krále tanečního parketu.

Měli jsme v plánu vyjet na západ slunce na kopec a mít v pozadí Sněžku, ale sluníčko bohužel nejde zastavit a tak jsme vytvořili docela zajímavé západovky přímo u chaty a téměř s každým, včetně vynikajícího personálu chaty.

Svatební fotograf přestal blikat o půlnoci, sbalil si své náčiní a připojil se k oslavě, která trvala ještě několik hodin. Byla to super akce.

Několik prvních fotografií můžete vzhlédnout již dnes:

Petr – svatební fotograf Praha

 

MOMENT, MOMENT, NEUTÍKEJTE PRYČ!

CO TŘEBA SE PODÍVAT NA PŘEDSVATEBNÍ FOTKY Z PRAHY?

KLIKNĚTE NA ZDE NEBO NA OBRÁZEK DOLE.

Snoubenci v objetí na předsvatebním focení a husky pes.

Zanechte komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

K formátování komentáře můžete využít tyto atributy HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

smazat rozepsanou zprávuOdeslat