Předsvatební focení v Parku Průhonice a noční Praze

Park Průhonice je jako stvořený pro předsvatební nebo svatební focení v Praze. Během soboty zde můžete potkat několik novomanželů nebo snoubenců. A z jakého důvodu je park tak atraktivní místo? Mám pocit, že zde stále něco kvete. Chcete les nebo louku s kvítím? Není problém, Potřebujete na svatební focení lávku přes potok, stačí si vybrat kterou. A co rybník, nebyl by jeden? Byl, a dokonce se zámkem na pozadí. Dokonalá pohádka, kterou ocení nejenom profesionální fotograf, ale i každý návštěvník.

S Janou a Mikim jsme se již viděli, ale v jiném parku a u jiného zámku, kde bude i svatba. Pozdně odpolední rande ve čtyřech (snoubenci, fotograf a asistent fotografa) jsme si užívali a nafotili docela dost fotek jak s bleskem, tak i bez blesku. Jediný důvod, proč jsme pohodu vyměnili za rychlejší ústup, byla zavírací doba Parku Průhonice, kterou jsme stihli tak, tak.

Předsvatební focení se posunulo do druhé fáze. Na programu bylo noční focení v centru Prahy. Dali jsme si rychlou večeři a posilnění vyběhli do náruče velkoměsta. Byl jsem nesmírně pozitivně překvapen, že oba snoubenci vydrželi svěží, až do posledního cvaku, který je zároveň upoutávkou na tento blog.

Domnívám se, že jsme se za těch pár hodin docela dobře poznali. Jako svatební fotograf již daleko lépe vím, jaký úhel focení komu lépe sluší a co vůbec raději ani nezkoušet. 🙂  Jedno je jisté, trpělivosti a úsměvů má tento pár na rozdávání. Už se těším na jejich svatbu.

Petr – svatební fotograf Praha

PS: Máte již termín svatebního dne, ale stále vám chybí fotograf? Kontaktujte mě.


Dvojice snoubenců v objedtí před kostelem sv. Cyrila a Metoděje v Praze.

 

Další předsvatební focení v Praze najdete v blogu nebo třeba zde.

 

A CO SVATEBNÍ FOTKY, VIDĚLI JSTE? NE?

TAK STAČÍ KLIKNOUT NA FOTKU DOLE.