Dvojice snoubenců v objedtí před kostelem sv. Cyrila a Metoděje v Praze.

 

Předsvatební focení v Průhonickém parku a noční Praze

 

Park Průhonice je jako stvořený pro předsvatební nebo svatební focení. Během soboty zde můžete potkat několik novomanželů nebo snoubenců.

Na každých 100 metrech máte možnost zastavit a mít zcela odlišné prostředí než na předchozích fotkách. Mám pocit, že v Průhonicích stále něco kvete, takže jaro plynule přechází do barevného podzimu.

S Janou a Mikim jsme se již viděli, ale v jiném parku a u jiného zámku, kde budou mít svatbu. Focení jsme si šli všichni užít, takže jediný důvod, proč jsme museli přidat do kroku, byla zavírací doba parku, kterou jsme stihli tak, tak.

Druhou fází bylo focení v centru Prahy. Dali jsme si rychlou večeři a posilnění vyběhli do náruče velkoměsta. Byl jsem nesmírně pozitivně překvapen, že oba snoubenci vydrželi svěží, až do posledního cvaku, který je zároveň upoutávkou na tento blog.

Domnívám se, že jsme se za těch pár hodin docela dobře poznali. Jako svatební fotograf již daleko lépe vím, jaký úhel focení komu lépe sluší a co vůbec raději ani nezkoušet. 🙂

Jedno je jisté, trpělivosti a úsměvů má tento pár na rozdávání. Už se těším na svatbu.

Petr


Dvojice snoubenců v objedtí před kostelem sv. Cyrila a Metoděje v Praze.

A CO SVATEBNÍ FOTKY, VIDĚLI JSTE? NE?

TAK STAČÍ KLIKNOUT NA FOTKU DOLE.

1 Comment
  1. Jitka

    Pěkné fotky ze zajimavého prostředí. 🙂

Zanechte komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

K formátování komentáře můžete využít tyto atributy HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

smazat rozepsanou zprávuOdeslat