Svatba v Penzionu Na pivovaře u Zlína

Malá obec Lukov je oblíbené místo pro konání svateb. Není se čemu divit, Zlín je vzdálený méně než 10 minut autem. V Penzionu Na Pivovaře jsem byl poprvé a na tuhle svatbu jsem se těšil celý rok. Proč?  Nebyl jsem zde jenom jako svatební fotograf, ale i jako svatební host. Vdávala se mi neteř  – a navíc nevěsta s nejdelšími vlasy co jsem kdy fotil.  Přepnout do módu svatební host znamená nefotit a naopak zase neslavit. V téhle trochu schizofrenní roli měl nakonec víc navrch fotograf.

Na svatbách jsem zažil už spoustu speciálních vozidel, které vezly nevěstu nebo ženicha, až dosud to ale nebyla značka Alfa Romeo. Jak ženich, tak nevěsta jsou velcí fandové těchto aut (ani nevím, kolik jich vlastně doma mají 🙂 ).  Alfičky byly naleštěné, jako by právě vyjely z výrobní linky a uvnitř s citem dokonale vymazlené. Opravdu krásné modely a červená barva jen podtrhávala, že se pod kapotou skrývá velká stáj dravých koní.

Ohnivá show je příjemným zpestřením každé svatby, zvláště pokud se jedná o tajný svatební dar. Menší zkušenosti jak fotit fireshow již mám, takže jsem byl docela natěšený. Myslím, že pár fotografií se povedlo, i přestože pár minut před show na rezervovaném místě zaparkovalo dost nešikovně cizí vozidlo a zakrylo část výhledu pro focení. Za mě parádní podívaná od Daniela Křížana a jeho kolegyně.

Hra Královský kočár bývá pro nováčky dost často kritickým momentem, někdy i bodem zlomu. Kočár na této svatbě byl obsazen zkušenými harcovníky, tedy až na kočího a levé zadní kolo, které muselo být v průběhu hry vyměněno za rezervu. Kupodivu i vypravěč příběhu, skvělý DJ Cajk, dostal několikrát penalizaci. Porotci byli zcela nekompromisní, prohřešky vůči pravidlům neřešili jen napomenutím, ale rovnou formou pokuty ve formě ohnivé vody.

Co říci na závěr? Krásná svatba to byla!

Petr – svatební fotograf Zlín

 

Náhled první svatební fotografie.

 

Ženich s maminkou jdou k oltáři.

 

Novomanželé u rybníka.

 

Už jste viděli blog? 🙂