Manželé sedí na kmenu stromu.

 

Těhotenské fotky v Podzámecké

Poslední těhotenské focení v Brně mi uteklo o tři dny, i když bylo relativně dost času. Fotograf zatím nemůže ovlivnit datum narození. Naštěstí.  🙂  S Romčou a Martinem jsem focení naplánoval podstatně lépe. Místo jsme zvolili až na poslední chvíli a Podzámecká zahrada v Kroměříži byla správná volba.

Dali jsme si na focení něco přes hodinu, protože po změně času přichází tma nečekaně dříve. Hned na začátku jsme měli nečekanou fanynku, asi 80 letou paní, které jsem nevyvrátil její dotaz, zda to fotím tu pěknou paní z televize. Ještě nám i doporučila další místa na focení.

Uprostřed parku je pár samostatných velkých javorů. Tak velké listy a v tak vysoké vrstvě jsem v životě pod stromy neviděl. Fotky z tohoto místa jsou trochu k ničemu, protože lidem chybí nohy hodně vysoko nad kotníky. 🙂

Když už jsme se vraceli k autu, tak na chvilku zasvítilo a já musel znovu vytáhnout fotoaparát a ještě cvaknout pár fotek u stromu. Asi bych tam vydržel i další hodinu, ale začalo přituhovat a tak jsme si to namířili zpět do Zlína.

Příští focení – newborn.

Petr – fotograf Zlín

 

Už jste viděli svatební nebo předsvatební fotky?

Nevěsta a ženich na rozhledně na ranči v Kostelach. při západu slunce